Branża Beauty

Branża Beauty

Tutaj zacznę od krótkiej historii skąd się wzięła potrzeba wsparcia branży Beauty.

Zgłosiła się do mnie klientka, która z kolei miała problem ze swoją klientką. Pani zgłosiła się do mojej Klientki, by ta jej wykonała piękny makijaż na ślub. Kobieta upierała się, by został on wykonany jej kosmetykami, bowiem uważała, że tylko te są najlepsze. Oczywiście otrzymała wytyczne, że makijaż należy zmyć po konkretnym czasie i to w jaki sposób prawidłowo ma to zrobić. Po kilku dniach Pani zgłosiła się z pretensjami, bo ma twarzy pojawiło jej się uczulenie. Domagała się odszkodowania od mojej Klientki za to, że makijaż został źle wykonany. Jak się potem okazało Pani nie zastosowała wytycznych co do czasu jaki makijaż może mieć na twarzy ani do tego w jaki sposób go powinna zmyć. Ponadto użyto do wykonania go jej prywatnych kosmetyków na których składnik była uczulona.

Z takimi historiami spotkałam się niestety kilkukrotnie, wobec tego stworzyłam specjalna ofertę dla osób związanych z branżą  Beauty.

Przeprowadzam szkolenia, przygotowuje wszelkie dokumentacje związane z prowadzeniem salonu beauty, ale przede wszystkim podczas konsultacji omawiamy bieżące problemy prawne salonu kosmetycznego. W związku z tym zapraszam do kontaktu kosmetologów, kosmetyczki, osoby zajmujące się szeroko pojętą medycyną estetyczną, wykonujące makijaż  permanentny, fryzjerów i wszystkich, którzy są związani z branżą Beauty, bowiem odpowiednie zabezpieczenie prawne w tej branży to podstawa.