Zakres usług

Czym się zajmujemy :

I. świat online 

Pomagamy, by biznes online działał zgodnie z obowiązującym prawem. Tworzymy regulaminy, umowy, ogarniamy kwestie RODO

II. windykacja należności 

Kilkuletnie doświadczenie zdobyte w największych firmach windykacyjnych sprawiło, że nadal zajmujemy się windykacją należności od etapu polubownego do egzekucyjnego, od spraw zleconych do skupu wierzytelności

III. doradztwo prawne

Każdy wcześniej czy później potrzebuje skorzystać z porady prawnika – zapraszamy

IV. branża Beauty

Tutaj zacznę od krótkiej historii skąd się wzięła potrzeba wsparcia branży Beauty.

Zgłosiła się do mnie klientka, która z kolei miała problem ze swoją klientką. Pani zgłosiła się do mojej Klientki, by ta jej wykonała piękny makijaż na ślub. Kobieta upierała się, by został on wykonany jej kosmetykami, bowiem uważała, że tylko te są najlepsze. Oczywiście otrzymała wytyczne, że makijaż należy zmyć po konkretnym czasie i to w jaki sposób prawidłowo ma to zrobić. Po kilku dniach Pani zgłosiła się z pretensjami, bo ma twarzy pojawiło jej się uczulenie. Domagała się odszkodowania od mojej Klientki za to, że makijaż został źle wykonany. Jak się potem okazało Pani nie zastosowała wytycznych co do czasu jaki makijaż może mieć na twarzy ani do tego w jaki sposób go powinna zmyć. Ponadto użyto do wykonania go jej prywatnych kosmetyków na których składnik była uczulona.

Z takimi historiami spotkałam się niestety kilkukrotnie, wobec tego w najbliższym czasie w naszym Sklepie pojawią się regulaminy i zgody na wykonanie makijażu, na kursy makijażu, by ograniczyć odpowiedzialność osób związanych z branżą Beauty.