O mnie

Nazywam się Justyna Hatała. Z wykształcenia jestem prawnikiem, jestem pomysłodawcą oraz twórcą projektu „Prawnik w Spódnicy”.

„Prawnik w Spódnicy” to już nie tylko blog, który ma na celu w sposób jasny i przyjazny przedstawiać tematykę uregulowań prawnych, pomagać w rozwiązywaniu problemów i wyjaśniać wątpliwości, ale także portal na którym można skorzystać z porady prawnej oraz zakupić dokument. Przy tworzeniu tego projektu współpracuje z prawnikami – specjalistami w swych dziedzinach, adwokatami oraz radcami prawnymi. Jako autor chce, aby każdy z moich czytelników poprzez swoją aktywność wspólnie ze mną tworzył „Prawnika w spódnicy”.

Wiele osób pyta skąd nazwa. Kilka lat temu jadąc pociągiem szukałam nazwy bloga, którego chciałam pisać. Chciałam, by nazwa była prosta, ale taka by każdy ją zapamiętał. Z racji tego, że bloga miała prowadzić kobieta padło na „Prawnik w Spódnicy”. Chciałam też, by nazwa nie była poważna, „sztywna”, była jasna prosta, łatwa do zapamiętana. Miało to służyć zmianie wizji prawnika, starszego mężczyzny w dobrze skrojonym garniturze siedzącym za wielkim dębowym stołem. Teraz, gdy „Prawnik w Spódnicy” ma już swoje lata (wow jak to brzmi) widzę, że spotka się to z mega pozytywnym odbiorem co mnie bardzo cieszy i motywuje do dalszej pracy i nowych pomysłów.

Wystąpienia:

  1. 19-20 listopada 2022r. SYMPOZJUM SKINLIVE we Wrocławiu temat: “Uregulowanie prawne zawodu kosmetologa – kwestie związane z odpowiedzialnością “
  2. 22 stycznia 2023r. szkolenie organizowane przez Beauty Business Group, temat: „Nowe zasady reklamy od 1 stycznia 2023r.”
  3. 14 marca 2023r.  LIVE poprzez serwis INSTAGRAM z  przedstawicielami Koła naukowego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, temat: „Przyszłość zawodu kosmetologa w świetle prawa”
  4. 19-20 listopada 2023 r. I Kongres Pionierów Medycyny Estetycznej w Czechowicach – Dziedzicach – dwa dni = dwa wystąpienia dotyczące problemów prawnych branży beauty

Artykuły:

  1. „Kosmetologia Estetyczna” wyd. 6/2022 „Reklama wyrobów medycznych. Co się zmieni w 2023r. „
  2.  „Kosmetologia Holistyczna ” wyd. 1/2023 „”O nie ! Klientka złożyła reklamacje – co mam zrobić ? „- prawnik radzi”
  3. „Kosmetologia Holistyczna ” wyd. 2/2023 ” Reklama „po nowemu” czyli jak reklamować według nowych przepisów ustawy o wyrobach medycznych” 
  4. „Kosmetologia Holistyczna ” wyd. 3/2023 „Dlaczego należy mieć dokumentację w Salonie Beauty? czyli odpowiedzialność w Salonie”

Chcesz się ze mną skontaktować napisz lub zadzwoń:  kontakt@prawnikwspodnicy.pl lub telefonicznego: 661 117 554